Wypożyczenie sprzętu medycznego

Urazy powodują, że często musimy korzystać z profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji. Powrót do zdrowia bywa bardzo kosztowny, dlatego można skorzystać z ofert wypożyczalni sprzętu medycznego. W takich miejscach można skorzystać z urządzeń przydatnych w leczeniu przewlekłych kontuzji, urazów układu kostno-stawowego i mięśniowego oraz inny sprzęt służący do wspomagania zajęć treningowych.

Sprzęt medyczny, który można wypożyczyć

Klienci mogą wypożyczyć takie sprzęty, jak:
• Łóżko rehabilitacyjne – specjalistyczne łóżko, które pomaga wybrać właściwą pozycję do spania, jedzenia i innych codziennych czynności osobie chorej. Jest to sprzęt, którego bardzo często wymaga rehabilitacja osoby chorej.
• Materace przeciwodleżynowe – które zwiększają komfort leżenia i zapobiegają powstawaniu odleżyn.
• Podnośniki – pomagają przenosić pacjenta np. na wózek inwalidzki lub toaletowy. Dzięki niemu będzie można zabrać osobę chorą na spacer lub ułatwić jej poruszanie się po domu.
• Wózki inwalidzkie – sprzęt medyczny ułatwiający choremu poruszanie się.
• Chodziki i balkoniki – są to elementy wspomagające chorego w poruszaniu się po domu lub na spacerach. Istnieją wersje typowe lub wyposażone dodatkowo w ławeczkę, na której osoba chora może usiąść i odpocząć.

Wypożyczenie sprzętu medycznego może być idealnym rozwiązaniem, jeśli nie stać nas na zakup profesjonalnych urządzeń rehabilitacyjnych dla siebie. To także dobra opcja dla osób, które zmagają się z kontuzjami wymagającymi tylko czasowej rehabilitacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprzęt i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *